В день 2-ї річниці своєї архієрейської хіротонії єпископ Євсевій звершив Божественну Літургію свт. Іоанна Златоуста в Різдво-Богородичному чоловічому монастирі с. Городище

img_245128 вересня керуючий Шепетівською єпархією молитовно відзначив другу різницю своєї архієрейської хіротонії.

В чоловічому монастирі на честь Різдва Пресвятої Богородиці владика очолив Божественну Літургію.

Йому співслужили: секретар єпархії протоієрей Василій Івашенюк, намісник монастиря архімандрит Варлаам (Хомич), благочинний Шепетівського району архімандрит Питирим (Пилипчук), настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Шепетівка протоієрей Михайло Мацола, благочинний Славутського району протоієрей Петро Мельничук, благочинний Теофіпольського району протоієрей Сергій Філик, духовенство єпархії та братія монастиря в священному сані.

За Літургією була піднесена молитва за мир в Україні.

28 вересня 2014 року в Свято-Духівському кафедральному соборі м Чернівці Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну Літургію.

Його Блаженству співслужили: митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, намісник Свято-Успенської Почаївської лаври митрополит Почаївський Володимир, архієпископ (нині митрополит) Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, архієпископ (нині митрополит) Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієпископ Івано=Франківський і Коломийський (нині Уманський і Звенигородський) Пантелеімон, єпископ Банченський Лонгін.

За Літургією собор архієреїв звершив архієрейську хіротонію архімандрита Євсевія (Дудки) в єпископа Хотинського, вікарія Чернівецької єпархії (згідно рішення Священного Синоду УПЦ від 16 вересня 2014 року).