Керуючий Шепетівською єпархією звершив Богослужіння з нагоди святкування престольного свята храму на честь мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії м. Шепетівка

img_271930 вересня єпископ Євсевій прибув до храму на честь мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії міста Шепетівка, де очолив Божественну Літургію свт. Іоанна Златоуста.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму протоієрей Анатолій Вересюк, духовенство Шепетівського благочиння та Кам’янець-Подільської єпархії.

Під час Літургії була прочитана молитва за мир в Україні.

По завершенні Богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, під час якого владика окропив прихожан святою водою та нагородив церковними відзнаками благодійників та прихожан, які особливо потрудилися на благо храму.