ШЕПЕТІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Високопреосвященніший архієпископ Пантелеімон звершив архіпастирський візит у село Білокриниччя

Білокриниччя. преп (3)15 січня, у день пам’яті преподобного Серафима Саровського, Високопреосвященніший архієпископ Шепетівський і Славутський Пантелеімон звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі с. Білокриниччя Шепетівського району.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Шепетівського округу архім.Питирим (Пилипчук), настоятель храму прот.Мирослав Васьків та духовенство благочиння.

На малому вході правлячий архієрей, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив отця настоятеля протоієрея Мирослава правом носіння митри за богослужінням.

За богослужінням владика підніс сугубу молитву за мир в Україні.

По завершенні літургії архієпископ Пантелеімон звернувся до віруючих з повчальним словом, після чого привітав отця настоятеля та парафіян з 20-річчям освячення храму та нагородив благодійників орденами та грамотами Української Православної Церкви.