ШЕПЕТІВКА. У неділю 33-ю після П’ятидесятниці – Високопреосвященніший архієпископ Пантелеімон звершив літургію і дияконську хіротонію (ОНОВЛЕНО)

Неділя 33 (19)17 січня, у неділю 33-ю після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший архієпископ Шепетівський і Славутський Пантелеімон звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м.Шепетівка.

Його Висоокпреосвященству співслужили: настоятель собору прот.Михаїл Мацола, клірик собору архім.Олексій (Мацола), настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с.Гаврилівка Теофіпольського району прот.Іоанн Чупіль.

На малому вході архієпископ Пантелеімон нагородив протоієрея Іоанна  Чупіля правом носіння митри за богослужінням.

За богослужінням владика підніс сугубу молитву за мир в Україні.

Під час літургії Високопреосвященніший архієпископ Пантелеімон рукопоклав Андрія Соборова у сан диякона.

По завершенні літургії Його Високопреосвященство привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн, усіх богомольців з передсвятом Богоявлення та надав своє архіпастирське благословення.