Керуючий Шепетівською єпархією відвідав місто Нетішин

lccylo4k-vo17 вересня православна церква відзначає день пам’яті ікони Божої Матері “Неопалима Купина”

В цей день єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій очолив святкову божественну Літургію в кафедральному соборі міста Нетішин, який освячений на честь цієї шанованої ікони.

Йому співслужили настоятель собору протоієрей Віктор Тишкун, намісник Різдва-Богородичного чоловічого монастиря с. Городище архімандрит Варлаам (Хомич), настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Шепетівка протоієрей Михайло Мацола. Також розділити радість храмового свята прибуло численне духовенство Шепетівської та Рівненської єпархій.

Після читання Святого Євангелія Преосвященнійший єпископ Євсевій звернувся зі словом проповіді до чисельних вірян.

Після сугубої єктенії Владика прочитав молитву за мир в Україні.

По завершенні Богослужіння відбувся Хресний хід, під час якого Шепетівський архіпастир окропив всіх святою водою і привітав отця настоятеля та прихожан храму зі святом.