ШЕПЕТІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Єпископ Євсевій відвідав село Плесна

img_131519 вересня, в день спомину чуда Архістратига Божого Михаїла, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій з архіпастирським візитом відвідав с. Плесна Шепетівського благочиння, де у місцевому храмі очолив служіння Божественної Літургії свт. Іоанна Златоуста.

Його Преосвященству співслужили благочинний Шепетівського району архімандрит Питирим (Пилипчук), настоятель храму та духівник єпархії протоієрей Георгій Білешко, духовенство Шепетівського благочиння.

Після сугубої єктенії Владика прочитав молитву за мир в Україні.

По завершенні Літургії відбувся Хресний хід, під час якого архіпастир окропив вірян святою водою.

Згідно з Указом Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Онуфрія за служіння на благо Української Православної Церкви протоієрей Георгій Білешко був нагороджений орденом преподобного Нестора Літописця II ступеню.