У день свята Різдва Пресвятої Богородиці керуючий Шепетівською єпархією очолив святкування престольного свята в кафедральному соборі міста Славута

img_147421 вересня, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, єпископ Євсевій прибув до другого кафедрального міста єпархії, де очолив урочисту Літургію свт. Іоанна Златоуста в кафедральному соборі на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Владиці співслужили: секретар Шепетівської єпархії протоієрей Василій Івашенюк, настоятель собору та благочинний Славутського району протоієрей Петро Мельничук, настоятель кафедрального собору на честь ікони Божої Матері “Неопалима Купина” м. Нетішин протоієрей Віктор Тишкун, духовенство Славутського благочиння.

Після читання Святого Євангелія Владика звернувся до прихожан зі словом проповіді.

Під час Літургії була піднесена молитва за мир в Україні.