В неділю перед Воздвиженням Хреста Господнього єпископ Євсевій відвідав монастир на честь Боянської ікони Божої Матері Чернівецької єпархії

img_213725 вересня православна церква молитовно вшановує чудотворну Боянську ікону Божої Матері.

В цей день єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій відвідав монастир в честь Боянської ікони Божої Матері с. Бояни Чернівецької єпархії.

На монастирському подвір’ї була відслужена святкова Літургія свт. Іоанна Златоуста.

Богослужіння очолив Високопреосвященнійший митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій.

Йому співслужили: вікарій Чернівецької єпархії епископ Банченський Лонгін, єпископ Георгіївський і Прасковейський Гедеон (Ставропольська митрополія РПЦ), єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, багаточисленне духовенство.

Після сугубої єктенії була піднесена молитва за мир в Україні.

Під час Літургії була звершена священницька хіротонія.

По завершенні Богослужіння владика Євсевій привітав настоятельку монастиря зі святом.